O firmie HBM w PolsceNasza oferta to produkowane przez niemiecką firmę HBM tensometry oporowe i optyczne, przetworniki siły, wagi, momentu obrotowego, ciśnienia, przemieszczenia, akwizycja danych w oparciu o wielokanałowe wzmacniacze pomiarowe o najwyższej w świecie klasie dokładności i dynamice próbkowania oraz oprogramowanie do zastosowań laboratoryjnych i przemysłowych.


NAJBLIŻSZE KONFERENCJE

Automatyzacja i systemy pakujące w przemyśle

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym M...
Więcej

NAJBLIŻSZE TARGI

MSPO – XXVI MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO 4-7.09.2018

Adres: TARGI KIELCE S.A. ul. Zakładowa 1 25-672 Ki...
Więcej

NOWOŚCI

HBM - Fotka I do artykułu
Rejestrator danych serii SomatXR o nazwie CX22B-R ...

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

HBM CATMAN - AKWIZYCJA DANYCH POMIAROWYCH W PRAKTYCE

2018-05-24
Program szkolenia obejmuje konfigurację urządzeń p...
Zapisz się na szkolenie

OSTATNIE REALIZACJE

Kolejnictwo

Najwyższa jakośc, dokładność i wydajność pomiarów parametrów mechanicznych trakcji i taboru gwarantująca bezpieczeństwo i minimalizację kosztów eksploatacji.

Budownictwo

Większe bezpieczeństwo, trwałość i redukcja kosztów poprzez systematyczne długoterminowe monitorowanie konstrukcji.


Motoryzacja

Wydajność i niezawodność poprzez monitorowanie procesu, optymalizowanie jego przebiegu, tworzenie nowych rozwiązań i testy bezpieczeństwa.

Okrętnictwo

Zastosowanie standardowych oraz dedykowanych rozwiązan posiadających morskie certyfikaty, w celu rozwoju technologii produkcji oraz monitoringu kadłuba i systemu napędowego statku.

Lotnictwo

W tej najbardziej wymagającej branży zapewniamy dostęp do najdokładniejszych technik pomiaru i akwizycji danych w interesie producentów i użytkowników statków powietrznych.

Medycyna


Branża medyczna stawia bardzo wysokie wymagania w zakresie dokładności i powtarzalności pomiaru masy ciała pacjenta, ilości dozowanych substancji lub sił działających w układzie kostnym i mięśniowym.

Energetyka

Możliwości pomiaru wielkości fizycznych naszego sprzętu zapewniają zarówno monitoring jak i sterowanie procesem wytwarzania energii elektrycznej.

Ważenie

Dokładność, liniowość, dynamika pomiaru, bardzo szeroki zakres (od 300 g – 470 T) – to cechy przetworników wagi HBM

Laboratoria

Dokładność i rozdzielczość wyniku pomiarów to niezbędna cecha kwalifikująca sprzęt firmy HBM do zastosowania we wszystkich liczących się w Europie laboratoriach certyfikujących i kalibrujących systemy pomiarowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI