O firmie HBM w PolsceNasza oferta to produkowane przez niemiecką firmę HBM tensometry oporowe i optyczne, przetworniki siły, wagi, momentu obrotowego, ciśnienia, przemieszczenia, akwizycja danych w oparciu o wielokanałowe wzmacniacze pomiarowe o najwyższej w świecie klasie dokładności i dynamice próbkowania oraz oprogramowanie do zastosowań laboratoryjnych i przemysłowych.


NAJBLIŻSZE KONFERENCJE

Konferencja Problemy Eksploatacji Maszyn i Napędów Elektrycznych 22-24.05.2019

Serdecznie zapraszamy na kolejną, XXVIII Konf...
Więcej

NAJBLIŻSZE TARGI

AUTOMATICON 26-29.03.2019

Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogow...
Więcej

NOWOŚCI

HBM - Fotka I do artykułu
Ekonomiczny przetwornik siły C15 może być stosowan...

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

ZASTOSOWANIE TENSOMETRÓW W TECHNIKACH POMIAROWYCH I CZĘŚĆ - INSTALACJA TENSOMETRÓW

2018-06-20
Szkolenie rozpoczyna teoria – podstawy wiedzy o te...
Zapisz się na szkolenie

OSTATNIE REALIZACJE

Kolejnictwo

Najwyższa jakośc, dokładność i wydajność pomiarów parametrów mechanicznych trakcji i taboru gwarantująca bezpieczeństwo i minimalizację kosztów eksploatacji.

Budownictwo

Większe bezpieczeństwo, trwałość i redukcja kosztów poprzez systematyczne długoterminowe monitorowanie konstrukcji.


Motoryzacja

Wydajność i niezawodność poprzez monitorowanie procesu, optymalizowanie jego przebiegu, tworzenie nowych rozwiązań i testy bezpieczeństwa.

Okrętnictwo

Zastosowanie standardowych oraz dedykowanych rozwiązan posiadających morskie certyfikaty, w celu rozwoju technologii produkcji oraz monitoringu kadłuba i systemu napędowego statku.

Lotnictwo

W tej najbardziej wymagającej branży zapewniamy dostęp do najdokładniejszych technik pomiaru i akwizycji danych w interesie producentów i użytkowników statków powietrznych.

Medycyna


Branża medyczna stawia bardzo wysokie wymagania w zakresie dokładności i powtarzalności pomiaru masy ciała pacjenta, ilości dozowanych substancji lub sił działających w układzie kostnym i mięśniowym.

Energetyka

Możliwości pomiaru wielkości fizycznych naszego sprzętu zapewniają zarówno monitoring jak i sterowanie procesem wytwarzania energii elektrycznej.

Ważenie

Dokładność, liniowość, dynamika pomiaru, bardzo szeroki zakres (od 300 g – 470 T) – to cechy przetworników wagi HBM

Laboratoria

Dokładność i rozdzielczość wyniku pomiarów to niezbędna cecha kwalifikująca sprzęt firmy HBM do zastosowania we wszystkich liczących się w Europie laboratoriach certyfikujących i kalibrujących systemy pomiarowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI